Про нас

Рекламно-виробнича компанія "Спорт-Альянс Холдинг" займає передову позицію виготовлення POS матеріалів на ринку України.

POS матеріали, які виготовляє рекламно-виробнича компанія сприяють просуванню бренду або товару на місцях продажу.

Дослідження показали, що близько 60% покупців роблять свій вибір безпосередньо в місці здійснення покупки. Якраз тут його і чекають POS матеріали - засоби оформлення місця продажу, що сприяють залученню клієнта до точки дислокації товару і негайної мотивації покупки товару або рекламованого бренду.

Для вмілого та грамотного оформлення торгових точок не можна обійтися без спеціальних підставок, зроблених під певний товар. Підставки належать до POS матеріалів і можуть бути абсолютно різними, всіляких форм та розмірів і під різну продукцію та рекламні матеріали.
                          


Рекламно-виробнича компанія "Спорт-Альянс Холдинг"  також продає торгове обладнання,  яке є найефективнішим способом привернути увагу покупця здійснити свій вибір, а тим самим збільшити продажі продуктів компаній-виробників та покращити показники продукції.

Рекламно-виробнича компанія "Спорт - Альянс Холдинг" постійно розвивається, розширюючи свою матеріальну базу, а також спектр використовуваних конструкцій та матеріалів.

Для рекламно-виробничої компанії  немає великих і малих клієнтів, є завдання, які потрібно вирішувати. "Терміни", "Якість", "Сервіс" для нас не просто слова. Рекламно-виробнича компанія "Спорт-Альянс Холдинг"  постійно підвищує власну кваліфікацію та впроваджує передові технології, які дозволяють оптимально використовувати надані в наше розпорядження ресурси. Можете не сумніватися, поставлену задачу рекламно-виробнича компанія вирішує максимально ефективним способом, в найкоротші терміни і з незмінною якістю. Наші клієнти можуть використовувати, як готові рекламні та інші товари, так і замовляти. Розробка та виготовлення проектів і конструкцій відповідно до індивідуальних вимог.

В процесі поточної роботи над замовленнями наших клієнтів рекламно-виробнича компанія гарантує:

- індивідуальний підхід до кожного клієнта;

- формування нових стандартів якості;

- відповідальне ставлення до роботи;

- точність і оперативність;

- персональний менеджер для кожного замовника;

- постійний зворотній зв'язок;

- гнучкість і творчий підхід;

- чесність;          

Рекламно-виробнича компанія "Спорт-Альянс Холдинг" намагається робити все, щоб працювати вам було зручно та вигідно. Якісне обслуговування, гнучка система знижок та бонусів все це дозволяє знайти в нас вигідного партнера.

Наша рекламно-виробнича компанія - це розумна вартість та гідна якість.

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create